Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна
business_credit.gif
Новини від АТ Полтава-Банк
 
Ознайомитись з новою послугою "Переказ з картки на картку" ви зможете за наступним посиланням>>...
  

 

АТ «Полтава-банк» пройшов оцінку стійкості Національного банку України та виконав усі вимоги регулятора за результатами оцінки. Оцінкою підтверджено високу якість активів, достатність регулятивного капіталу та належну фінансову звітність банку.

 

  • Статутний капітал банку складає 303,25 млн.грн, що перевищує встановлені норми НБУ.

  • Пенсійний фонд рішенням від 07.05.2018 подовжив співпрацю з АТ"Полтава-банк" на 2018 рік.
  • До 100 000 000 гривень отримали вкладники фізичні особи за останні три роки. 
  • АТ "Полтава-банк" щомісячно залучає  більше 70 мільйонів гривень депозитів фізичних осіб, та щоденно відкриває 20 рахунків юридичних осіб. 
  • Миттєвий переказ на карти українських банків до 150 000 грн. через сайт www.poltavabank.com

 

Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб>>

 

#1 Про зміну номерів карткових рахунків, відкритих клієнтам АТ "Полтава-банк" >>

#2 Про зміну номерів карткових рахунків, відкритих клієнтам АТ "Полтава-банк" >>

Шановні клієнти!


Інформуємо Вас про те, що 19.11.2018 року Банк провів зміну номерів поточних рахунків клієнтів – фізичних осіб та юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що пов’язано із змінами в порядку бухгалтерського обліку рахунків клієнтів відповідно до вимог нормативно-правових актів Національного банку України, а саме, згідно з вимогами постанови Правління Національного банку України від 11.09.2017 № 89, якою передбачене виключення із Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України балансових рахунків 2605 та 2625 з 01.01.2019. Нові рахунки Банк відкрив на балансових рахунках 2620 «Кошти на вимогу фізичних осіб» та 2600 АП “Кошти на вимогу суб’єктів господарювання” .

 

 

  
 

Шановні клієнти!

АТ «Полтава-банк» доводить до Вашого відома, що на виконання  Постанови Правління Національного банку України №89 “Про затвердження нормативно-правових актів Національного банку України з бухгалтерського обліку”, якою затверджені нова редакція Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України,  у період з 1 по 14 грудня 2017 року буде проведено планова зміна наступних балансових рахунків:

 

Старий

Новий

Нова назва рахунку

2615 П

2610 П

Строкові вклади (депозити) суб'єктів господарювання 

2635 П

2630 П

Строкові вклади (депозити) фізичних осіб 

2062 А

2063 А

Кредити в поточну діяльність, що надані суб’єктам господарювання, які обліковуються за амортизованою собівартістю

2202 А

2203 А

Кредити на поточні потреби, що надані фізичним особам, які обліковуються за амортизованою собівартістю

2232 А

2233 А

Іпотечні кредити, що надані фізичним особам, які обліковуються за амортизованою собівартістю

 

Інформування про нові номери рахунків буде доведена одним із наступних методів:

1. За допомогою системи «Клієнт-Банк».

2. Інформування засобами «СМС-банкінгу» (за рахунками фізичних осіб підключених до даної системи.

3. Під час обслуговування клієнтів у відділеннях Банку.

 

Адміністрація  Банку.

  
 
2018-й: підкорюючи нові вершини

  Уже 29 років АТ «Полтава-банк» справедливо вважають одним із найнадійніших. Тестування на надійність ми гідно пройшли і 2017 року, свідченням чого стало розширення мережі відділень, збільшення кількості клієнтів, зростання активів тощо. 

Завдяки створенню прийнятних умов для обслуговування рахунків підприємств у національній та іноземних валютах, забезпеченню їх необхідними ресурсами, підтримці інвестиційних програм ми значно розширили коло клієнтів у всіх галузях виробництва. Зростає також кількість клієнтів-фізичних осіб. Це свідчить про бездоганну репутацію АТ «Полтава-банк», який є надійним і стабільним партнером.

Наші представництва успішно працюють майже в усіх обласних центрах України, надаючи повний спектр банківських послуг. Невпинний розвиток нашого банку не припинився навіть у важкий для української економіки час. Ми продовжуємо кредитування будівництва, сільського господарства, промислових підпри­ємств, збільшуємо обсяги споживчого кредитування фізичних осіб. Зарплатні проекти АТ «Полтава-банк» надають можливість отримати кредит шляхом отримання овердрафту по картковому рахунку (від 100% до 300% від заробітної плати).

Ми використовуємо у своїй роботі найпрогресивніші досягнення у бан ківській сфері, надаючи на шим клієнтам можливість найоперативніше вирішувати різноманітні фінансові питання. Наш банк є асоційованим членом платіжної системи Укр-Карт і учасником міжнародної некомерційної платіжної системи VISA, що дає можливість безперешкодно користу ватись платіжними картками АТ «Полтава-банк» як в Україні, так і у світі.

Нашою метою завжди були, є і будуть партнерські відносини з клієнтами, побудовані на взаємній довірі. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного, радо допомагаємо освоїтися у світі банківських послуг, обрати з-поміж них саме ті, що найбільше задовольнять потреби. «Клієнт понад усе!» - цей принцип АТ «Полтава-банк» незмінно застосовує від самого початку своєї діяльності.
 

 

 

   


 

Голосування

Мене цікавлять...
 

Відділення

Головний Офіс

Курси станом на 25.04.2019 р.
>> Купівля Продаж
USD26.610026.8800
RUB0.40000.4140
EUR29.670030.0900

 

  Курси Обміну відділень АТ "Полтава-банк">>

Реквізити

S.W.I.F.T:POLTUA2X
Телекс:164211PKBUX
Електронна адреса НБУ: UQIA 

Акційні пропозиції

З пенсійною карткою від ПАТ Полтава-Банк Ви маєте змогу додатково отримати:

  • Доходи на залишок по картковому рахунку;
  • Оформити спецiальний депозитний вклад “Пенсiйний” за пiдвищеним вiдсотком;
  • Сплачувати комунальнi платежi  без комiсii.

Банк виконує функції виплати пенсій, та грошової допомоги згідно до Договору №72 від 24.12.2007, який було укладено між Банком, Пенсійним фондом України, й Міністерством праці та соціальної політики України.  

Читати далі >>