Увійти до Веб-банкінгу АТ Полтава-Банк - Головна Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна
business_credit.gif
Новини від АТ Полтава-Банк
 
Ознайомитись з новою послугою "Переказ з картки на картку" ви зможете за наступним посиланням>>...
  

 

Шановні клієнти! 

повідомляємо Вас про зміни - з 02 січня 2020  по Тарифних пакетах „Пенсійний Регіональний” та „Пенсійний”:

 

16. Відсотки (річні, у валюті картрахунку), що нараховуються по залишкам на картрахунку за умови надходження виплат від Пенсійного фонду України

На залишок від 0 до 100,00 грн.

0,0005 %

На залишок  від 100,01 грн.

7,5%

 

 З 5 серпня АТ «Полтава-банк» переводить рахунки клієнтів на IBAN

Клієнти АТ «Полтава-банк» юридичні особи, підприємці та фізичні особи отримають нові номери рахунків у міжнародному форматі IBAN з 5 серпня 2019 року. Перехід на нові реквізити рахунків відбуватиметься автоматично, з 5 серпня нові рахунки та виписки будуть доступні в додатках дистанційного обслуговування рахунків «Клієнт -банк».

АТ «Полтава-банк» звертає увагу, що з 5 серпня 2019 року нові IBAN-рахунки стануть доступні під час створення платежів та у виписках. У період з 5 серпня до 31 жовтня 2019 року в документах на переказ коштів можна заповнювати реквізити «код банку» й «рахунок» у будь-яких варіаціях.

З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі й транскордонних переказів. Усі перекази з 1 листопада 2019 року здійснюватимуться тільки з використанням IBAN. Клієнтам усіх банків країни необхідно самостійно внести зміни в реквізитах, зазначених у документації з усіма своїми контрагентами/партнерами, до 31 жовтня 2019 року включно.

Отож, з 5 серпня 2019 року в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів.

З яких перші 10 знаків – код країни, контрольне число та код банку. Зокрема, перші дві літери UA вказують на код України, наступні два символи – контрольні, вони призначені для перевірки достовірності рахунку й захищають інформацію від помилок. Наступні шість цифр – код МФО банку.

Друга група символів з 19 знаків – безпосередньо номер рахунку клієнта банку. Причому перші в цій групі п'ять нулів переважно доповнюють IBAN до 29 знаків, а останні 14 символів є безпосередньо номером рахунку. 

 

 

 

Статутний капітал банку складає 348,74 млн.грн, що перевищує встановлені норми НБУ.

  • Пенсійний фонд рішенням від 07.05.2018 подовжив співпрацю з АТ"Полтава-банк" 
  • До 100 000 000 гривень отримали вкладники фізичні особи за останні три роки. 
  • АТ "Полтава-банк" щомісячно залучає  більше 70 мільйонів гривень депозитів фізичних осіб, та щоденно відкриває 20 рахунків юридичних осіб. 
  • Миттєвий переказ на карти українських банків до 150 000 грн. через сайт www.poltavabank.com

 

Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб>>

 

 

 

 

 

  
    
 
2018-й: підкорюючи нові вершини

  Уже 29 років АТ «Полтава-банк» справедливо вважають одним із найнадійніших. Тестування на надійність ми гідно пройшли і 2018 року, свідченням чого стало розширення мережі відділень, збільшення кількості клієнтів, зростання активів тощо. 

Завдяки створенню прийнятних умов для обслуговування рахунків підприємств у національній та іноземних валютах, забезпеченню їх необхідними ресурсами, підтримці інвестиційних програм ми значно розширили коло клієнтів у всіх галузях виробництва. Зростає також кількість клієнтів-фізичних осіб. Це свідчить про бездоганну репутацію АТ «Полтава-банк», який є надійним і стабільним партнером.

Наші представництва успішно працюють майже в усіх обласних центрах України, надаючи повний спектр банківських послуг. Невпинний розвиток нашого банку не припинився навіть у важкий для української економіки час. Ми продовжуємо кредитування будівництва, сільського господарства, промислових підпри­ємств, збільшуємо обсяги споживчого кредитування фізичних осіб. Зарплатні проекти АТ «Полтава-банк» надають можливість отримати кредит шляхом отримання овердрафту по картковому рахунку (від 100% до 300% від заробітної плати).

Ми використовуємо у своїй роботі найпрогресивніші досягнення у бан ківській сфері, надаючи на шим клієнтам можливість найоперативніше вирішувати різноманітні фінансові питання. Наш банк є асоційованим членом платіжної системи Укр-Карт і учасником міжнародної некомерційної платіжної системи VISA, що дає можливість безперешкодно користу ватись платіжними картками АТ «Полтава-банк» як в Україні, так і у світі.

Нашою метою завжди були, є і будуть партнерські відносини з клієнтами, побудовані на взаємній довірі. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного, радо допомагаємо освоїтися у світі банківських послуг, обрати з-поміж них саме ті, що найбільше задовольнять потреби. «Клієнт понад усе!» - цей принцип АТ «Полтава-банк» незмінно застосовує від самого початку своєї діяльності.
 

 

 

   

  


 

Голосування

Мене цікавлять...
 

Відділення

Головний Офіс

>
Курси головного офісу з 07.04.2020 р.
>> Купівля Продаж
USD26.800027.2400
PLN55.75006.1500
RUB0.33400.3440
EUR28.800029.4400

 

  Курси Обміну відділень АТ "Полтава-банк">>

Реквізити

S.W.I.F.T:POLTUA2X
Телекс:164211PKBUX
Електронна адреса НБУ: UQIA 

Акційні пропозиції

З пенсійною карткою від ПАТ Полтава-Банк Ви маєте змогу додатково отримати:

  • Доходи на залишок по картковому рахунку;
  • Оформити спецiальний депозитний вклад “Пенсiйний” за пiдвищеним вiдсотком;
  • Сплачувати комунальнi платежi  без комiсii.

Банк виконує функції виплати пенсій, та грошової допомоги згідно до Договору №72 від 24.12.2007, який було укладено між Банком, Пенсійним фондом України, й Міністерством праці та соціальної політики України.  

Читати далі >>