Увійти до Веб-банкінгу АТ Полтава-Банк - Пластикові картки для юр осіб Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна arrow Банківські послуги arrow Платіжні картки arrow Пропозиції для юр осіб arrow Пластикові картки для юр осіб
Пластикові картки для юр осіб Надрукувати

   Для юридичної особи – підприємства поповнення картрахунку можливо тільки шляхом переказу коштів зі свого клієнтського рахунку.  

  

Корпоративна карта дає змогу її держателю, або довіреним особам проводити операції за рахунок коштів, що обліковуються на картковому рахунку власника картки.
   Корпоративна пластикова картка  є також еквівалентом чекової книжки, але зручність її полягає в тому, що вона набагато скорочує час при отриманні готівки для здійснення розрахунків, пов'язаних із виробничими (господарськими) потребами, у тому числі для оплати витрат на відрядження в межах України. Більш того, один корпоративний рахунок передбачає відкриття декілька платіжних карт, які прив'язуються до цього рахунку. Використання корпоративної картки можливо також для здійснення розрахунків у безготівковій формі, пов'язаних зі статутною та господарською діяльністю, витратами представницького характеру, а також витратами на відрядження в межах України.

   Зарахування або поповнення коштів на картрахунки фізичних осіб-підприємців може виконуватися за рахунок унесення готівкових коштів через касу свого або іншого банку, шляхом переказу коштів з інших поточних або депозитних рахунків, а також з рахунків інших осіб за їх дорученням.

 

Відділення


Акційні пропозиції

З пенсійною карткою від ПАТ Полтава-Банк Ви маєте змогу додатково отримати:

  • Доходи на залишок по картковому рахунку;
  • Оформити спецiальний депозитний вклад “Пенсiйний” за пiдвищеним вiдсотком;
  • Сплачувати комунальнi платежi  без комiсii.

Банк виконує функції виплати пенсій, та грошової допомоги згідно до Договору №72 від 24.12.2007, який було укладено між Банком, Пенсійним фондом України, й Міністерством праці та соціальної політики України.  

Читати далі >>