Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна
Фонд Фінансування будівництва Надрукувати

ПАТ "Полтава-банк" , Виходячи з необхідності забезпечення житлового будівництва в м.Полтава в серпні 2004 р. було засновано  Фонд Фінансування Будівництва типу А. Основною метою фонду є інвестування будівництва об'єктів житлового та господарського призначення та задоволення споживчого попиту на рику житла . 

 

Заявки на придбання житла  відділу капітального будівництва вул. Монастирська, 6  ПАТ "Полтава-Банк". 

тел: (0532) 750-05, (0532) 610-507

   Слід пам'ятати
що вартість квадратного метра визначається клієнтом спільно з будівельною організацією. Також тільки інфляція може вплинути на зміну вартості квартири у майбутньому.          

 
Можливість індивідуального планування. Вибір об'єкту та матеріалів виконання по бажанню замовника. 

Основні кроки для здійснення фінансування будівництва:

 
Банк підписує договір з будівельною організацією про фінансування будівництва житлового будинку.
 
Банк підписує договіри з фізичними та юридичними особами, що бажають стати власниками квартир у цьому будинку.
 
Клієнт, або сам вкладає свої кошти у ФФБ, або отримує кредит в ПАТ "Полтава-Банк" для придбання квартири. Строк кредитування до 10 років. Перший внесок 30 % від вартості житла. 

 

 

 • Робота фонду починається з моменту підписання договору між фондом та забудовником. На цьому етапі забудовником визначається вартість квадратного метру житла.

 • Фонд приваблює  довірителей до процесу фінансування, шляхом підписання договорів між довірителем та управителем фонду. Довірителями можуть бути, як фіз.особи, так і юр. особи (громадяни України та нерезиденти).

 • Протягом будівництва об'єкту довіритель має право змінити об'єкт інвестування на будь-який інший, запропонований управителем фонду.

 •  

   

   

  Відділення


  Акційні пропозиції