Увійти до Веб-банкінгу АТ Полтава-Банк - Платіжні картки Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна arrow Платіжні картки
Пластикові картки
   

На даний час АТ Полтава-Банк є членом платіжних систем:

Visa, everywhere you want to be -  Міжнародна платіжна система (Visa International Service Association) платіжною організацією якої є "Visa International Service Association", яка знаходиться за адресою: 900 Metro Center Boulevard, Forest City, California 94404, USA, («VISA»)

alt     Національна платіжна система "Український платіжний простір", платіжною організацією якої є Національний банк Украины, який знаходиться за адресою : Україна, 01601, Київ, вул. Інститутська, 9

alt     Внутрішньодержавна платіжна система «УКРКАРТ», платіжною організацією якої є АТ «УКРКАРТ», яке знаходиться за адресою: Україна, 02002, г. Київ, вул. Сверстюка, 11, корп. Б

 

 

 Зміни до всіх існуючих договорів АТ "Полтава-банк" >>

Тарифний пакет "Біржа Регіональний" >>

Тарифний пакет "Біржа" >>

Тарифний пакет "Депозитний" >>

Тарифний пакет "Зарплатний Visa Debet" >>

Тарифний пакет "Зарплатний Регіональний" >>

Тарифний пакет "Зарплатний Стандарт" >>

Тарифний пакет "Класичний" >>

Тарифний пакет "Корпоративний" >>

Тарифний пакет "Кредитна картка" >>

Тарифний пакет "Пенсійний Регіональний" >>

Тарифний пакет "Пенсійний" >>

Тарифний пакет "Соціальний Регіональний" >>

Тарифний пакет "Соціальний" >>

Публічний договір АТ "Полтава-банк" про укладання договору на відкриття карткового рахунку >>

Заява-Договір Про акцент публічної пропозиції на укладання договору на відкриття карткового рахунку>>

Заява-Договір Про акцент публічної пропозиції на укладання договору на відкриття карткового рахунку особи-підприємця>>

Умови кредитування на карткові рахунки>>

 

 

 

 

 

Шановні Клієнти.
Повідомляємо Вас, що з 30 грудня 2015 року ПАТ «Полтава-Банк» вносить наступні зміни:

- Банк вводить ліміт обов’язкового мінімального не знижувального залишку по всім картрахункам мінімум 10,00 (Десять) гривень.

- Для обрахування процентних доходів за кредитами овердрафт наданих на ПК і витрат за коштами на вимогу на ПК застосовуються метод «факт/факт». Проценти за користування коштами кредиту, простроченою заборгованістю по кредиту та несанкціонованою заборгованістю нараховуються Банком та сплачується Клієнтом в момент проведення капіталізації договору в незалежності від наявності достатнього залишку кредитного ліміту та/або власних коштів Клієнта. Тобто проводиться списання будь-яких нарахованих відсотків в автоматичному режимі з можливістю введення рахунку в дебетовий залишок в незалежності від наявності залишку кредитного ліміту та/або власних коштів Клієнта .

 

 

Структура Visa

Visa нараховує 20,000 працівників, що працюють в більш ніж 40 офісах по всьому світу, та керується головним офісом з Сан-Франциско, США.

Останнім часом Банк активно впроваджує кредитування клієнтів шляхом надання овердрафту по картковому рахунку. такий вид кредитування особливо зручний при купівлі в кредит товарів повсякденного вжитку та побутової техніки. Нагадуємо, що з липня 2006 року клієнтам банку дозволено встановлювати овердрафт від 100% до 300 % від заробітної плати шляхом написання відповідної заяви.

 

Платіжна картка: зручно, надійно, економно.

Пластиковий «гаманець», який ще зовсім недавно був утіленням за­хідного способу життя, став для українців звичним явищем. Багато хто отримав різноманітні платіжні картки в ПАТ «Полтава-банк», переконавшись у їх зручності та надійності. Наш банк випускає зарплатні, пенсійні, депозит­ні, корпоративні картки УкрКарт, Visa (Еlесtrоn, Сlаssіс, Gold), обслуговує картки Visa, МаstеrСаrd, UnionCard, УкрКарт.

 

Власники платіжних карток ПАТ «Полтава-банк» мають багато пе­реваг. По-перше, зберігання грошей на платіжній картці дає значну еконо­мію часу, оскільки не треба стояти в чергах по зарплату, чекати листоношу з пенсією. Не довше, ніж за годину, надходять на платіжну картку будь-які види нарахувань (зарплати, пенсії, соціальні виплати).

Можливість зекономити не тільки час, але й кошти отримують власники пенсійних карток ПАТ «Полтава-банк»,які безкоштовно сплачують за кому­нальні послуги у відділеннях банку. Окрім того, вони можуть оформити спеціальний депозитний вклад «Пен­сійний» за підвищеними відсотками і, навпаки, отримати кредит за змен­шеними процентами. У мережі аптек ТОВ «Ліки Полтавщини» такі клієнти банку мають чималі знижки на прид­бання ліків.

Платіжна картка є не лише гарним засобом заощадження грошей, а й за­собом їхнього примноження, адже на залишок коштів «Полтава-банк» нара­ховує відсотки.

Останнім часом наш банк активно впроваджує кредитування шляхом на­дання овердрафту по картковому ра­хунку (на зарплатну картку - у розмірі до 3-х зарплат, на пенсійну - до од­нієї пенсії, на депозитну - 50%). Така послуга особливо зручна при купівлі в кредит товарів повсякденного вжитку та побутової техніки.

Зняти гроші з платіжної картки, виданої «Полтава-банком», можна будь-коли і в будь-якому районному центрі Полтавської області та м. Полтаві. А також по всій Україні у 3000 пунктах видачі готівки та банкоматах 40 банків, з якими «Полтава-банк» уклав догово­ри про партнерські відносини.

Зауважимо, що замовити платіжну картку в ПАТ «Полтава-банк» може будь-який громадянин України, адже згідно із чинним законодавством ко­жен може самостійно обрати банк, че­рез який здійснюватимуться різні види виплат.

 
 
 

 

 

Відділення


Акційні пропозиції

З пенсійною карткою від ПАТ Полтава-Банк Ви маєте змогу додатково отримати:

  • Доходи на залишок по картковому рахунку;
  • Оформити спецiальний депозитний вклад “Пенсiйний” за пiдвищеним вiдсотком;
  • Сплачувати комунальнi платежi  без комiсii.

Банк виконує функції виплати пенсій, та грошової допомоги згідно до Договору №72 від 24.12.2007, який було укладено між Банком, Пенсійним фондом України, й Міністерством праці та соціальної політики України.  

Читати далі >>