Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна arrow Банківські послуги arrow Акредитиви
Акредитиви

ПАТ “Полтава-банк” активно проводить операції з надання банківських гарантій, поручительств, акредитивів та інкасо. Особливість роботи банку полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта у вирішенні можливих питань і проблем при проведенні зовнішньоекономічних операцій.

Якщо ви: 

  • -Імпортер, і не хочете робити авансову оплату, тому що не впевнені в репутації експортера;
  •  -Експортер, і не згодні відвантажувати товар без додаткових гарантій його оплати;
  • -Замовник устаткування, виробництво якого вимагає значних тимчасових витрат (більше 180 днів), а виробник вимагає авансову оплату;
  • -Офіційний дилер чи дистриб’ютор, якому необхідна відстрочка платежу;
  • -Посередник, якому необхідно закупити товар у постачальника і продати його покупцю, але не вистачає оборотних коштів для проведення такої операції;


ПАТ «Полтава-Банк» пропонує вирішення вищевказаних проблем за допомогою різних схем розрахунків із застосуванням такого інструмента, як документарний акредитив.

Документарні акредитиви широко застосовуються у зовнішньоекономічних розрахунках у всьому світі як дуже надійний, різносторонній і гнучкий платіжний інструмент, який вигідний обом сторонам контракту. За своєю суттю акредитив — це зобов’язання банку, що відкрив акредитив за розпорядженням покупця (апліканта, імпортера), виплатити на користь продавця (бенефіціара, експортера) визначену суму в обговореній валюті після надання продавцем у зазначений термін документів, передбачених в акредитиві, і таких, що підтверджують відвантаження товару (надання послуг). Банк виступає як посередник між продавцем і покупцем.

Використання акредитиву в зовнішньоекономічних операціях доцільне:
• При недостатній достовірній інформації про репутацію контрагентів у силу того, що такі методи розрахунків, як авансова оплата, розрахунки по відкритому рахунку чи інкасо є занадто ризикованими для однієї зі сторін.
• За необхідності одержання додаткових гарантій за рахунок участі у розрахунках третьої сторони — банку. При використанні у розрахунках акредитиву банк гарантує продавцю оплату відвантаженої продукції покупцем після надання належним чином оформлених документів, що обговорені в акредитиві і підтверджують відвантаження товару чи виконання робіт у встановлений термін. У свою чергу покупець одержує гарантії того, що платіж буде здійснено тільки у тому разі, коли надані продавцем документи повністю відповідають вимогам акредитиву.

Назва
Переваги акредитиву
 
<< Початок < Попередня 1 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 1 з 1

Відділення

Головний Офіс

Курси станом на 19-21.01.2019 р.
>> Купівля Продаж
USD27.80028.050
RUB0.40000.4130
EUR31.55031.990

 

  Курси Обміну відділень АТ "Полтава-банк">>

Реквізити

S.W.I.F.T:POLTUA2X
Телекс:164211PKBUX
Електронна адреса НБУ: UQIA 

Акційні пропозиції