Увійти до Веб-банкінгу АТ Полтава-Банк - Фінансування будівництва Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна
Фінансування будівництва
Назва
Фонд Фінансування будівництва
 
<< Початок < Попередня 1 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 1 з 1
 • Акредитиви  ( 1 матеріалів )

  ПАТ “Полтава-банк” активно проводить операції з надання банківських гарантій, поручительств, акредитивів та інкасо. Особливість роботи банку полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта у вирішенні можливих питань і проблем при проведенні зовнішньоекономічних операцій.

  Якщо ви: 

  • -Імпортер, і не хочете робити авансову оплату, тому що не впевнені в репутації експортера;
  •  -Експортер, і не згодні відвантажувати товар без додаткових гарантій його оплати;
  • -Замовник устаткування, виробництво якого вимагає значних тимчасових витрат (більше 180 днів), а виробник вимагає авансову оплату;
  • -Офіційний дилер чи дистриб’ютор, якому необхідна відстрочка платежу;
  • -Посередник, якому необхідно закупити товар у постачальника і продати його покупцю, але не вистачає оборотних коштів для проведення такої операції;


  ПАТ «Полтава-Банк» пропонує вирішення вищевказаних проблем за допомогою різних схем розрахунків із застосуванням такого інструмента, як документарний акредитив.

  Документарні акредитиви широко застосовуються у зовнішньоекономічних розрахунках у всьому світі як дуже надійний, різносторонній і гнучкий платіжний інструмент, який вигідний обом сторонам контракту. За своєю суттю акредитив — це зобов’язання банку, що відкрив акредитив за розпорядженням покупця (апліканта, імпортера), виплатити на користь продавця (бенефіціара, експортера) визначену суму в обговореній валюті після надання продавцем у зазначений термін документів, передбачених в акредитиві, і таких, що підтверджують відвантаження товару (надання послуг). Банк виступає як посередник між продавцем і покупцем.

  Використання акредитиву в зовнішньоекономічних операціях доцільне:
  • При недостатній достовірній інформації про репутацію контрагентів у силу того, що такі методи розрахунків, як авансова оплата, розрахунки по відкритому рахунку чи інкасо є занадто ризикованими для однієї зі сторін.
  • За необхідності одержання додаткових гарантій за рахунок участі у розрахунках третьої сторони — банку. При використанні у розрахунках акредитиву банк гарантує продавцю оплату відвантаженої продукції покупцем після надання належним чином оформлених документів, що обговорені в акредитиві і підтверджують відвантаження товару чи виконання робіт у встановлений термін. У свою чергу покупець одержує гарантії того, що платіж буде здійснено тільки у тому разі, коли надані продавцем документи повністю відповідають вимогам акредитиву.

 • Цінні папери  ( 1 матеріалів )
 • РКО юр осіб  ( 3 матеріалів )

   

     Найбільшим попитом серед банківських послуг у будь-якій країні світу користується послуга відкриття та обслуговування поточного рахунку. Саме тому в ПАТ «Полтава-банк» розрахунково-касовому обслуговуванню приділяється особлива увага.
     ПАТ «Полтава-банк» пропонує оптимальний набір послуг, як для фізичних осіб-підприємців, так і для крупних компаній, лідерів українського бізнесу. Наші тарифи конкурентноздатні на вітчизняному ринку банківських пропозицій.
  В ПАТ «Полтава-банк» передбачені індивідуальні тарифи для клієнтів, які встановлюються за результатами переговорів.

     Рахунки можуть відкриватись у гривні або в іноземній валюті: доларах США, євро, російських рублях.
  Ви можете відкривати один або декілька поточних рахунків, відповідно до ваших потреб.
  Відкривається поточний рахунок, а також операції по ньому здійснюються протягом одного банківського дня.
     Банк робить ставку на комплексне обслуговування клієнтів. Перелік основних операцій по обслуговуванні клієнтів постійно розширюється в залежності від їх особистих потреб і розвитку ринку. Крім стандартних розрахункових і касових операцій Банк пропонує також: овердрафт по поточному рахунку, розрахунки по заробітній платі з використанням платіжних карток, гарантії, акредитиви, вексельні операції.
  Ми впевнені, наявний досвід роботи з клієнтами, професіоналізм працівників Банку, якість наданих послуг, сучасні технології, гнучкі тарифи, і, що саме головне, - індивідуальний підхід, і надалі будуть сприяти фінансовим успіхам Банку і його клієнтів.

 • Онлайн Банкінг  ( 2 матеріалів )

   Клієнти ПАТ Полтава-Банк мають можливість користуватися перевагами віддаленого та оперативного управління своїми рахунками за допомогою програмних та апаратних засобів. В режимі On-line клієнт може працювати з банком шляхом спеціалізованого інтернет-сервісу . Дане програмне забезпечення й виконує всі функції безпосереднього обміну інформацією по TCP транспорту. 

     Основні переваги які отримує користувач системи:

  • Підготовка, відправку в банк, роздрук платіжних доручень
  • Ведення архіву документів за будь-який період
  • Отримання виписок за всіма рахунками клієнта за будь-який період та багато інш.

     У цьому розділі ви можете детальніше ознайомитися з усіма перевагами та засобами віддаленої роботи з рахунками.

 • РКО фіз осіб  ( 6 матеріалів )
 • Депозити юридичних осіб  ( 2 матеріалів )


     Депозити розрізняють залежно від строку та порядку повернення грошових коштів – вклади (депозити)  на вимогу, строкові вклади (депозити), накопичувальні вклади (депозити)  та умовні вклади (депозити);
  залежно від можливостей капіталізації нарахованих процентів –  вклади (депозити) з простими процентами та вклади (депозити)  із складними процентами.
  За характером сплати процентів –  авансом, щомісяця, щокварталу, після закінчення року, після закінчення строку дії договору.
  За характером дострокового повернення грошових коштів або банківських металів  –  вклади (депозити)  з попереднім повідомленням банку про повернення грошових коштів або банківських металів, вклади (депозити)  без попереднього повідомлення банку про  їх повернення. 
      Сума, строки та умови приймання вкладів (депозитів)  визначаються між банком та вкладником на договірних засадах
      Залучення банком вкладів (депозитів) юридичних осіб  підтверджується:

  • договором банківського вкладу (депозиту);
  • договором банківського вкладу (депозиту) з видачею ощадної книжки;
  • договором банківського вкладу (депозиту) з видачею ощадного (депозитного) сертифіката;
  • договором банківського вкладу (депозиту) з видачею іншого документа, що відповідає вимогам, встановленим законом, іншими нормативно-правовими актами у сфері банківської діяльності (банківськими правилами) та звичаями ділового обороту.

   

 • Депозити фізичних осіб  ( 3 матеріалів )

  Функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб  Доводимо до Вашого відома, що 17 вересня 2012 року набрало чинності рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) № 27 від 21.08.2012 «Про збільшення розміру відшкодування коштів за вкладами» (далі - Рішення), яке було зареєстроване в Міністерстві юстиції України 29.08.2012 за №1452/21764. Даним Рішенням збільшено розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду до 

  200 000 гривень.

  Нагадуємо основні реквізити Фонду: 

  - адреса: 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 

  - номер телефону: 0-800-308-108  (дзвінки по Україні безкоштовні зі стаціонарних телефонів); 

  - електронна адреса: fgvfo@fg.gov.ua; 

  - адреса Інтернет - сторінки: www.fg.gov.ua.

   - закон ФГВФО>>>

   - Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб>>>

  Освітні відео ФГВФО 

   - Відео про систему гарантування вкладів фізичних осіб>>>

   - Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб>>> 

   - Депозитний договір без таємниць>>>  

   - Пам’ятка позичальника>>>   

   -  Умови гарантування банківських вкладів>>>

   -  Уважно читайте депозитний договір>>>

   - Якщо банк визнано неплатоспроможним, знайте, як отримати відшкодування>>>

   - Кредити потрібно погашати, адже ліквідація банку не припиняє дії кредитних договорів>>>

  Посилання на офіційний веб-сайт Фонду 

   - Інформація для вкладників>>>

   - Перелік умов, за яких Фонд не відшкодовує кошти>>> 

  Примірні договори, ціна банківських послуг та тарифи 

  Договори фізичних осіб>>> 

  Тарифи фізичних осіб>>> 

  Умови вкладів фізичних осіб>>>    

   

   

   

   

   

   

   

  Svidoctvo

 • Кредити юридичним особам від АТ "Полтава-банк"  ( 2 матеріалів )

   

    АТ «Полтава-банк» є універсальною фінансовою установою, яка своєю основною задачею і надалі бачить подальше зміцнення взаємовигідних відносин з клієнтами, а пріоритетним напрямком ставить кредитування корпоративних клієнтів. 

   АТ «Полтава-банк» надає позикові кошти українським підприємствам та особам-суб'єктам господарської діяльності без створення юридичної особи у вигляді кредитів та кредитних ліній, як на поточні потреби, так і на фінансування довгострокових проектів у національній та в іноземній валютах, а для надійних позичальників-клієнтів Банку – у вигляді овердрафту на поточний рахунок. Також АТ «Полтава-банк» надає банківські гарантії виконання зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції та гарантії для забезпечення виконання умов договорів. 

      Ми орієнтуємось на довгострокове та взаємовигідне співробітництво з надійними позичальниками, тому до кредитних проектів пред'являються певні вимоги: 
  1. Гарний фінансовий стан позичальника. 
  2. Перспективний бізнес позичальника. 
  3. Обґрунтована ефективність запропонованого проекту. 
  4. Позитивна кредитна історія. 
  5. Наявність власного капіталу. 
  6. Покриття суми кредиту забезпеченням у співвідношенні не менш 2:1 залежно від виду забезпечення. 
  Короткострокові кредити надаються на термін до 12 місяців, довгострокові – на термін до 5 років. Як забезпечення по кредитах банк приймає наступне майно, що належить позичальникові або третім особам: 
  1. Нерухомість та обладнання. 
  2. С/г техніка та транспорт.
  3. Товари в обороті. 
  4. Депозити, розміщені в АТ «Полтава-банк». 
  5. Фінансові поруки третіх осіб. 
  Короткострокові кредити та овердрафти надаються на термін до 12 місяців.
  Ліміт по овердрафтам встановлюється в межах від 30 до 50% від середньомісячних оборотів по поточному рахунку. Обов`язкова умова кредитування – підтримання щонайменше 50% оборотів по рахунках АТ «Полтава-банк».
  Персональний менеджер зробить необхідні консультації з метою скорочення витрат клієнта на обслуговування кредитної угоди й вибору найбільш придатного способу фінансування проекту. Персональний менеджер також буде супроводжувати проект клієнта протягом усього терміну користування кредитними коштами. 
  При аналізі діяльності позичальника враховується специфіка бізнесу клієнта, умови, передбачені контрактами, обіги по рахунках, оборотність активів і інші показники. Отримана інформація приймається в увагу також і при визначенні строків користування кредитними коштами.

 • Кредитування фізичних осіб  ( 8 матеріалів )

  До уваги потенційного позичальника !       

  Переваги кредитування в АТ "Полтава-банк"

  1) Сплата відсотків від залишку кредиту

  2) Можливість дострокового погашення кредиту без комісій

  3) Індивідуальний підхід до кожного клієнта

  4) Кредити у готівковій та безготівковій формі

  5) Різноманітні програми кредитування

  6) Розвинута мережа відділень

   

  Відділення №28 м. Полтава, вул. П.Орлика 42. тел. (0532) 610-449  

   

   

  При укладанні Договору про споживчий кредит, договорів забезпечення повернення кредиту використовуються типові форми договорів Банку. Затверджені типові форми  є обов'язковими для використання в роботі всіма структурними підрозділами Банку, пов'язаними з проведенням кредитних операцій фізичних осіб.

  До укладення Договору про споживчий кредит Банк надає Клієнту інформацію, необхідну для порівняння різних пропозицій кредитодавця з метою прийняття ним обґрунтованого рішення про укладення відповідного договору, в тому числі з урахуванням обрання певного типу кредиту. Зазначена інформація безоплатно надається Банком Клієнту за спеціальною формою (паспорт споживчого кредиту) у письмовій формі із зазначенням дати надання такої інформації та терміну її актуальності.

   

   

   

  Вимоги до суб`єктів оціночної діяльності>>

  Перелік страхових компаній>>

  Перелік суб`єктів оціночної діяльності>>

  Тарифні ставки>> 


Відділення


Акційні пропозиції

З пенсійною карткою від ПАТ Полтава-Банк Ви маєте змогу додатково отримати:

 • Доходи на залишок по картковому рахунку;
 • Оформити спецiальний депозитний вклад “Пенсiйний” за пiдвищеним вiдсотком;
 • Сплачувати комунальнi платежi  без комiсii.

Банк виконує функції виплати пенсій, та грошової допомоги згідно до Договору №72 від 24.12.2007, який було укладено між Банком, Пенсійним фондом України, й Міністерством праці та соціальної політики України.  

Читати далі >>