Skip to content

Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size
You are here:Головна arrow Юридичним особам arrow Кредити для бізнесу
Кредити юридичним особам від ПАТ "Полтава-банк"

  ПАТ «Полтава-банк» є універсальною фінансовою установою, яка своєю основною задачею і надалі бачить подальше зміцнення взаємовигідних відносин з клієнтами, а пріоритетним напрямком ставить кредитування корпоративних клієнтів. 
  ПАТ «Полтава-банк» надає позикові кошти українським підприємствам та особам-суб'єктам господарської діяльності без створення юридичної особи у вигляді кредитів та кредитних ліній, як на поточні потреби, так і на фінансування довгострокових проектів у національній та в іноземній валютах, а також для надійних позичальників-клієнтів Банку – у вигляді овердрафту на поточний рахунок. Також ПАТ «Полтава-банк» надає банківські гарантії як форми забезпечення виконання конкурсних закупівель так і як форми забезпечення виконання умов договорів. 
  Ми орієнтуємось на довгострокове та взаємовигідне співробітництво з надійними позичальниками, тому до кредитних проектів пред'являються певні вимоги: 
1. Гарний фінансовий стан позичальника. 
2. Перспективний бізнес позичальника. 
3. Обґрунтована ефективність запропонованого проекту. 
4. Позитивна кредитна історія. 
5. Наявність власного капіталу. 
6. Покриття суми кредиту забезпеченням у співвідношенні не менш 2:1 залежно від виду забезпечення. 
Короткострокові кредити надаються на термін до 12 місяців, довгострокові – на термін до 5 років. Як забезпечення по кредитах банк приймає наступне майно, що належить позичальникові або третім особам: 
1. Нерухомість та обладнання. 
2. С/г техніка та транспорт.
3. Сировину, готову продукцію та товари в обігу. 
4. Депозити, розміщені в ПАТ «Полтава-банк». 
5. Фінансові поруки третіх осіб. 
Короткострокові кредити та овердрафти надаються на термін до 12 місяців.
Ліміт по овердрафтам встановлюється в межах від 30 до 50% від середньомісячних оборотів по поточному рахунку. Обов`язкова умова кредитування – підтримання щонайменше 50% оборотів по рахунках ПАТ «Полтава-банк».
Персональний менеджер зробить необхідні консультації з метою скорочення витрат клієнта на обслуговування кредитної угоди й вибору найбільш придатного способу фінансування проекту. Персональний менеджер також буде супроводжувати проект клієнта протягом усього терміну користування кредитними коштами. 
При аналізі діяльності позичальника враховується специфіка бізнесу клієнта, умови, передбачені контрактами, обіги по рахунках, оборотність активів і інші показники. Отримана інформація приймається в увагу також і при визначенні строків користування кредитними коштами.

Назва
Кредит на поточні потреби
Автотранспорт у кредит
 
<< Початок < Попередня 1 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 2 з 2

Відділення

Сума кредиту
Перший внесок
Всього в кредит
Відсотки
Строк місяців
Тип кредиту

Акційні пропозиції